Warszawa

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Przeznaczenie działki
Komercyjna
Szerokość działki (mb.)
24
Długość działki (mb.)
40
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Ogrodzenie
Siatka

Opis nieruchomości

Do wynajęcia działka na terenie Warszawskiej Sadyby. Działka graniczy bezpośrednio z Centrum Handlowym SADYBA BEST MALL.


Powierzchnia działki to 953 m2. Kształt działki zbliżony do prostokąta. Możliwość handlu lub zrobienia małej gastronomii.


Oferta bezpośrednia. 0% prowizji od Najmującego. Koszt najmu to 15 zł/m2 netto. 

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Utwardzona

Mapa

Kontakt

Dom Ofert

Telefon:
227027209
E-mail:
biuro@domofert.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Dom Ofert dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Dom Ofert z siedzibą w Konstancin-Jeziorna (05-520) przy Warszawska 87. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).